RAEDWOLF MASTERS

De Raedwolf Masters is een criterium over 5 WVRF jumpings in de reeks 90cm paarden. Voor de top 5 geklasseerden zijn mooie naturaprijzen voorzien, waaronder een showdeken en sjerp voor de winnaar.

Voor meer informatie over de jumpings: www.v-r-f.be

DATA 2019
2/06 –
De Ark (Kortemark)
9/06 –
New Flandria Ranch (Torhout)
14/07 – 
Tiliahof (Ingelmunster)
11/08 – 
Stal Cavallo (Vlamertinge)
25/08 – Finale – 
New Flandria Ranch (Torhout)

Winnaar 2019

Lotte Vanheste met Fiero

2de plaats

Jens Declercq

Circa van de Rhille

3de plaats

Emma Hendryks

Brenda de Roulard

4de plaats

Mieke Aerts

Kyoto

5de plaats

Kjelyna Warnez

Apache

Ranking

Ruiter Paard 2/06 9/06 14/07 11/08 25/08 TOTAAL
1 Lotte Vanheste Fiero 24 30 30 2 14 100
2 Jens Declercq Circa van de Rhille 30 20 14 14 20 98
3 Emma Hendryks Brenda de Roulard 2 14 20 26 20 82
3 Romy Boudewijn Sagan EEZ 26 26 30 X 82
4 Mieke Aerts Kyoto 30 2 14 14 20 80
5 Kjelyna Warnez Apache 20 14 20 10 14 78
6 Imke Debruyne Tyra Linde 22 26 26 74
7 Baaike Lozie Indigo S 2 22 24 2 12 62
8 Jonas Vanhollebeke Promise Me 20 20 20 60
9 Yana Denolf Hinka van Gyensluis 24 20 12 56
10 Joke Maes Udo 28 14 10 52
11 Hanne Vergote Deauville de la Cour Z 28 20 48
12 Jens Mostaert Udo 14 14 20 48
13 Jeroen Noppe Bonita Stormwind 14 14 14 42
14 Silke Demasure Alessa 20 20 40
15 Elise Vanden Eynde Cissero 20 20 40
16 Wouter Neyrinck Celeste Z 14 20 34
17 Justine Haelewijn Cocochon Ma 30 30
18 Bieke Demasure Ginerfa 14 14 28
19 Julie Notenbaert Iqita 14 14 28
20 Bent Van Eeghem Chinelle PH Z 28 28
21 Elize George Inferno 28 28
22 Jolien Rambour Michael vd Ronnevallei 14 12 26
23 Marcus Bergez Kalistor van Vynckehoeve 12 14 26
24 Demi Berges Cappucino 10 14 24
25 Jeroen Mostaert Cinderella Z 12 12 24
26 Brecht Gordier Nena van de Smeets 24 24
27 Jennifer Himme Este 4 20 24
28 Stevie Keymeulen Daublesse van de Grote Beverdijk 24 24
29 Celien Bouckaert Tekilla 20 2 22
30 Zoe Millecam Ulla van de Wilgenhoeve 2 20 22
31 Amelia Vandendriessche Brinan 22 22
32 David Vantomme Nakkadashi 10 12 22
33 Femke Tebe Anton Z 22 22
34 Feline Mortier Matcho van t Bosveld 20 2 22
35 Joyce Vermeersch Nachno Carwyn Eez 22 22
36 Margot Lannoo Kasandra Z 20 20
37 Charlotte Janssens Lollipop 20 20
38 Stephanie Buffel Lorenzo 20 20
39 Sven Adams Innocent van het Jonkershof 20 20
40 Sharina Deloddere Jumbo vh Claeyssenhof 20 20
41 Amber Adam Moon Jumper 20 20
42 Britt Viane James Twinkeling 20 20
43 Joyce Minne Hennesy D 20 20
44 Nena Windels Arsouille 20 20
45 Zoe Millecam Vulcan van de Wilgenhoeve 16 4 20
46 Kimberley Goethals Valentino du Hayler 20 20
47 Ayfer De Goe Fyrana 20 20
48 Yassin Daif Eurogirl 20 20
49 Margo Renard Nena 20 20
50 Michelle Marijsse Iluna 20 20
51 Amber Mabbe Mabelle van Tormaetal 20 20
52 Alexia Dierick Knock Out 20 20
53 Morrigan Haerens Jennifer B van de Zwartbleshoeve 20 20
54 Michael Depuydt Impala Viking Z 20 20
55 Michelle Kinget Vip HF Z 20 20
56 Bo Baekelandt Canadian Touch Z 20 20
57 Sarah Tommeleyn Helios van Thornesele 20 20
58 Joyce Minne Atsekide 20 20
59 Bent Van Eeghem Best of Oriel 20 20
60 Janie Decloedt Miss Paris 20 20
61 Caitlin Vanthournout Kaith 20 20
62 Nick David Little Dobel 20 20
63 Chiara Rys Aapach du Chateau 20 20
64 Carmen Borry Kira 20 20
65 Fabiaan Verdoodt Chesterfield 20 20
66 Kris Vanderfaeillie Caluna 14 4 18
67 Jerryco Baekelandt Memousin van den Dael 14 2 16
68 Feebe Forment Sametka 14 2 16
69 Lara Gouwy Clinta Z 16 16
70 David Quataert Pierot 16 16
71 Ines Alvoet Falko 14 14
72 Sven Adams Karo 14 14
73 Sven Adams Nona van den Heikant 14 14
74 Jennifer Minne Elise 14 14
75 Laura Haaze Parfait Diamant 14 14
76 Ellen Lannoo Connamor 14 14
77 Jens Declercq Estee 14 14
78 Merel De Neve Lola 14 14
79 Margo Renard Zonaura 14 14
80 Bo Baekelandt Cernunnos 14 14
81 Laura Haaze Nativia 14 14
82 Laura Haaze Camtana Rey Z 14 14
83 Thibo Deketelaere Kalypso 14 14
84 Sylvie Beunens Chimeres 14 14
85 Lauren Beccaert Pasion Breacker 14 14
86 Minne Soete Red Queen P&A Z 14 14
87 Justine Haelewijn Dior 14 14
88 Justine Martin Noiselle 12 12
89 Flore Cornette Gloria Hof ter Deedijcke 12 12
90 Manon de Grande Urban 12 12
91 Jennifer Minne Galvano S 10 10
92 Sofie Simpelaere Atrufiso WZ 10 10
93 Margo Renard Reoge 10 10
94 Lien de Baets Hilde 10 10
95 Lynn Cooleman Kyra 10 10
96 Lize Lammens Gianni van de Meulewaele 4 4
97 Elien Van Rapenbusch On the Rocks 4 4
98 Julie Laznicka Fragglerock d'Or 4 4
99 Jean Dierickx Lesther Z 4 4
100 Anke Milleville Icarius van de Ronevallei 4 4
101 Emma Hendryks Sien 2 2
102 Elsy Declercq Silma D 2 2
103 Arnaud Krater Jango du Saulchoy 2 2
104 Emma Hendryks Icar vd Hermitage 2 2
105 Debbie Cool Rapid 2 2
106 Rayan Dierickx Gamona Lindehoeve Stables 2 2
107 Claudia Moro W Holly vd Lindehoeve Z 2 2
108 Pieter Ver Eecke Coco Flanel 2 2
Generated by wpDataTables

Foto's